Bitcoin zostaje odrzucony po odrzuceniu Fib

Bitcoin został odrzucony przez ważny poziom Fib.

Wsparcie wynosi od 10 115 do 10 355 USD.

Wskaźniki techniczne są niezdecydowane

Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

20 września cena Bitcoina Evolution została odrzucona na krytycznym poziomie fibra i gwałtownie spadła następnego dnia.

Jeśli cena utrzyma się powyżej 10 100 USD, nadal istnieje możliwość zwyżkowej kontynuacji.

Bitcoin odrzucony na ważnym poziomie Fib

Cena Bitcoina osiągnęła lokalny najwyższy poziom 11 183 USD 19 września. Szczyt był bardzo zbliżony do poziomu 0,618 Fib z poprzedniego wzrostu. Cena została odrzucona wkrótce potem i 22 września utworzyła świecę pochłaniającą niedźwiedzie.

Fakt, że cena nie osiągnęła jeszcze opadającej linii oporu wyznaczonej z dwóch ostatnich niższych szczytów, sprawia, że ​​ruch ten jest nadal korektą w odpowiedzi na wcześniejszy spadek.

Wskaźniki techniczne są niezdecydowane. MACD prawdopodobnie zaczął spadać, a RSI spadł poniżej 50. Jednak Stochastic Oscillator wciąż jest na dobrej drodze, aby dokonać byczego przecięcia.

Spojrzenie na wykres 6-godzinny pokazuje, że spadek był poprzedzony znaczną niedźwiedzią dywergencją wskaźnika RSI. Ponadto MACD stracił całą siłę i już stał się ujemny.

BTC najwyraźniej znalazł wsparcie i odbił się powyżej poziomu 0,618 Fib całego ruchu w górę. Poziomy 0,618-0,786 między 10 116 a 10 344 USD są niezbędne do działania jako wsparcie. Spadek poniżej tej strefy prawdopodobnie spowodowałby, że cena spadłaby do niższego minimum w porównaniu z cenami z 4 września

Jednak nie ma wyraźnych oznak odwrócenia poza rosnącym MACD. Przebicie powyżej możliwej krótkoterminowej opadającej linii oporu wskazywałoby, że cena prawdopodobnie wzrośnie. Z drugiej strony przebicie poniżej obszaru wsparcia prawdopodobnie doprowadziłoby cenę do 9700 USD.

Możliwa liczba fal sugeruje, że cena zakończyła impuls i jest teraz korygowana wewnątrz formacji ABC (pokazana na czerwono poniżej).

Kształt ABC jest niezwykły, ale fale A: C mają stosunek 1: 2,61, dzięki czemu jest to prawidłowa formacja. Jednak cena musiałaby wkrótce osiągnąć niski poziom, aby zakończyć falę C.

15-minutowy wykres pokazuje, że kolejna fala spadkowa (niebieska) powinna zakończyć większą falę C. To doprowadziłoby cenę do wsparcia 0,618-0,786 Fib opisanego w pierwszej sekcji.

Następnie oczekuje się, że BTC wzrośnie.